Vítám vás

na největším českém FanBlogu o celé sérii RPG Gothic.Sekce jednotlivých dílů jsou oddělené velkým nadpisem.Pokud nevíte jak se zde pohybovat přečtěte si prosím návod stránek.Hledejte informace,hlasujte v Anketách,nebo pište své připomínky,názory,dotazy do návštěvní knihy.
Děkuji

Deník hrdiny

22. června 2009 v 16:33 | guma_panuje Zdroj: WoG.de |  Deník hrdiny

1. Vítejte v Sildenu!

S bolavou lebkou jsem se probudil v Sildenu kde mě Anog nepřivítal zrovna přátelsky. Jedna jeho karavana mě vytáhla s příkopu kde sem se válel ospalý a opilý a dovedla mě k němu.Anog mi v kostce vysvětlil že Gorn zbrojí armádu aby se sní vydal bojovat proti Thorusovi který v Trelis seskupil Orky.Spory tížili všechny města a vesnice.Anogovi se moc nelíbil můj nápad sjednotit Myrtanu.Jak lehce mi dávali vinu za tento chaos.Budu se muset zase předvést.2. Mnoho povyku v Geldernu!

Zatímco Anog si může upracovat záda,nebojí se ušpinit své ruce pro dobro obyvatel jeho bratr Inog si v Geldernu užívá roli Guvernéra. A to i přesto že první orkské utoky byli zaměřeny na jeho město.S pozicí Guvernéra ve městě je ale zatížen , takže je jen na mě abych se postaral o to nejdůležitější.Především mě zajímají okradení obchodníci, útoky orků a vysoké daně.A navíc mi několik lidí důvěrně prozradilo že hledají nového silného krále...3. Konec manželství ve Faringu ?

Poněkud neobvyklé pátrání mě přineslo do Faringu kde jsou všemožní obchodnící z různých koutů Myrtanya především z jížních oblastí.Můžete zde sehnat a prodat uplně všechno (ochočení trolové jsou tu pro ty kteří by měli zájem o originální živou zbraň) - ale kvůli tomu zde nejsem!Byl jsem najat abych řešil nějaké vztahové problémy. Ne, ne, ne přes harmonické rozhovory s oběma stranami, ale tak, že jednoho z těch pohádaných kohoutů zabiju. A samozřejmě se všechno točí kolem milovaného zlata...4.Gorn váleční štváči?

Nakonec jsem dorazil do Gotchy kde Gorn neverbuje jen dobrovolníky ale i nedobrovolníky! Několik lidí s Gotchy uteklo než aby se stali krmivem pro skřety.Gorn ale tvrdí že na to má své důvody.Jeho špehové potvrdili že Thorus nemá zrovná mírumilovné záměry se zemí.Gornovi sice věřím ale chci získat nějaké důkazy...5. Zůstat s přáteli?

Všelijaké jen ne srdečné bylo v Trelis přivitání od Thoruse, který ve mně vidí strůjce všeho zla, ale kterého upřímně zajímá mír v Myrtaně.Nadruhou stranu, také nepřímo přiznává, že může za rabování karavan - mluví o uspokojivém zvýšení zásob.Chtěl mi dát nějaké špinavé úkoly ale já sem je odmítl.Místo toho jsem nastražil uši a dozvěděl jsem se že Thorus najal temného mága kterého se bojí dokonce i Orkové. Má nedůvěra vůdči Thorusovi byla na místě!Co se to v Trelis opravdu děje?6. Otázka svědomí

Před branami Gothy jsem objevil jeden lukrativní úkol , ale váhal jsem jestli jej mám příjmout.Ano chci sjednotit Myrtanu a ano země potřebuje vůdce kterého by všichni lidé poslouchali,krale který by všem řekl co mají dělat! Ale když je po mně vyžadováno zmasakrovat celou osadu svobodně žijících lidí, kteří se nechtějí sklonit pod žádným trůnem, to je i pro mě moc.A mé svědomí by neutišilo ani sebevíc zlata kterého my bylo nabízeno.Zalhal jsem ale a úkol jsem naoko příjmul a tak jsem tedy šel do Cape Dun, kde byly neústupné obří jeskynní tam někde ti lidé měli být...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC?

Xardas 16.9% (192)
Diego 29.9% (339)
Gorn 14.2% (161)
Lester 8.7% (99)
Milten 12.3% (139)
Lee 8.4% (95)
Cor Angar 9.5% (108)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento web je věnován všem dílům Gothicu: