Vítám vás

na největším českém FanBlogu o celé sérii RPG Gothic.Sekce jednotlivých dílů jsou oddělené velkým nadpisem.Pokud nevíte jak se zde pohybovat přečtěte si prosím návod stránek.Hledejte informace,hlasujte v Anketách,nebo pište své připomínky,názory,dotazy do návštěvní knihy.
Děkuji

Pár zajímavých míst

21. května 2009 v 12:24 | guma_panuje zdroj : wikipedie.cz |  █▓▒░Gothic░▒▓█
Starý maják
Zde začíná a končí úkol Cizinec. Maják se nachází na jihu kolonie nad vrakem lodi. Cesta k majáku je relativně bezpečná, ale samotný maják je obsazen velkým množstvím kostlivců a několika zlými mágy. Do podzemí, kde začíná ta pravá "zábava" se dá dostat dvěma způsoby: 1. Po pevnině a potom po schodech dolů 2. Po moři přes nepoužívané molo. Pokud nepoužíváte cheaty (cheat god), tak si vezměte lektvary životů.
Tábor v horách
Sídlí zde chlapi, kterým se nepodařilo dostat do žádného tábora. Jejich vůdce se jmenuje Quentin. Ze začátku relativně nebezpečné, ale jakmile máte větší level než oni, utíkají. Tábor se nachází v půli trolího kaňonu. Už samotná cesta je nebezpečná kvůli chňapavcům. Samotný tábor leží v kotlině a je ohraničen dřevěnými hradbami s jednou strážní věží, na které je lučištník. Do centra tábora se dostanete buď skokem z převisu za hradbami (-15 až -20 HP) nebo oběhnutím převisu. V táboře je asi 20 mužů oblečených do Obleku tuláka, všichni mají luky (dlouhé, krátké) a někteří meče a kyje. Nedoporučuji chodit bez jídla (lekvarů) a pořádného vybavení.
Skřetí obětiště
Cesta sem není nijak spletitá, ale zato je nebezpečná co do nepřátel (ještěrka, chňapavci, číhavec, skřeti), takže hodně HP a hodně kvalitní zbraň (já šel z brněním z Plátů důlních červů a Krvavou šavlí). K samotné cestě. Naproti Cavalornovy chatrče je dřevěný most, pod kterým je cesta. Tou se vydáte. Ihned na vás vyběhnou chňapavci, zabte je, poté je tu ještěrka (pohoda,klídek), dál u jezera je číhavec (můžete ho zabít, ale nemusíte). U vchodu do obětiště jsou 2 skřeti, tady pozor mohlo by se to zvrtnout a už by jste nemuseli odejít. Pokud to zvládnete, tak si můžete oddychnout,už vás nic neohrozí. V samotném obětišti je několik truhel (lekvary, svitky), dále zde najdete nějaké věci (zbraně).
V kolonii jsou i další místa, ale ty jsou méně zajímavá.Žádná výše uvedené místo nemá vliv na hlavní průběh hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC?

Xardas 16.9% (192)
Diego 29.9% (339)
Gorn 14.2% (161)
Lester 8.7% (99)
Milten 12.3% (139)
Lee 8.4% (95)
Cor Angar 9.5% (108)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento web je věnován všem dílům Gothicu: