Vítám vás

na největším českém FanBlogu o celé sérii RPG Gothic.Sekce jednotlivých dílů jsou oddělené velkým nadpisem.Pokud nevíte jak se zde pohybovat přečtěte si prosím návod stránek.Hledejte informace,hlasujte v Anketách,nebo pište své připomínky,názory,dotazy do návštěvní knihy.
Děkuji

Jarkhendar

31. května 2009 v 20:51 | guma_panuje |  Lokace NotR

Jarkhendar

Nikdo dřív nevědel co je za horami v Gothicu II.Jenže teď v datadisku The Night of the Raven (Noc Havrana) se to už můžete dozvědět.Čeká na vás několik set let staré město Jarkhendar.Teď sice už jen trosky protože pred několik sty lety bůh Adonos pocítil hněv a potrestal obyvatelé města tak že ho zaplavil a zničil.Obyvatelé Jarkhendaru se totiž nemohli dohodnout kdo bude nosit mocnou zbraň Beliarův dráp.Nakonec se nechal Portál do Khorindu uzavřít ornamentem který byl zničen na 4 kusy které musíte najít a spolu s mágy vody obnovit.Po-té můžete otevřít portál a cestovat po Jerhendaru (až v druhé kapitole)

Teleporty

V Jarkhendaru se nacházejí teleporty do významných částí země.Teleporty ale nejsou funkční proto je musíte s pomocí vodního mága Merdariona aktivovat.Budete po každém umístění Ohniska na Pedastal dostávat nový dokud neaktivujete všechny.Tyto teleporty jste mohli zahlédnout i v Těžařské kolonii.Teleporty vás mohou dostat na tyto místa :

Bažiny

Teleport se nachází v bažinách kousek od tábora Banditů.Bažiny pokrývají většinu Země Jarkhendar.Zatopené lesy bahnitá půda,žádné slunce,mnoho příšer jako Močáloví žraloci,Bažinní Golemové,Zombie apod. tak to tu vypadá.

Kaňon

Na severozápadu je vyprahlý kaňon.Okolo je jen vyprahlý písek vysoké skály Břitvy, skřeti Krvaví psi ba dokonce i trolové.V kaňonu se nechází i stará Stavba kterou hlídají orkové.V této velmi staré budově se můžete dočit jak to v Jarkhendaru opravdu bylo.Kaňon je kousek od tábora Pirátů.

Tábor banditů

Tábor banditů se nachází na konci bažin.Bandité jsou velmi dobře kryti.V tomto táboře teží unesení otroci zlato v dolech které patří Ravenovi.Najde te tu zpousta starých známých z jedničky.Např:Raven,Blodwyn,Thorus,Scatty,Fisk,Huno,Snaf,Fortuno atd.Ravenovi ale nejde o zlato nýbrš o starou mocnou Baliarovu zbraň.

Pohoří

Tato lokace je opravdu překrásná.Je zde několik různých starobylích rozpadlých budov.Kapradiny zelené keře stromy,serpentíny,kopce,propasti,luční mrchožrouti trolové harpyje,jeskyně mosty nad propastmi to sou dominantní body pro tuto oblast.Jediným žijícím člověkem je zde Poutník Eremit žijící o samotě.

U portálu

Pokud se chcete co nejdřív dostat k portálu požijte určitě tento teleport.Přenese vás to do poslední mistnosti před portálem.Je zde pár kostlivců nic víc.

Bohatá země

Jarkhendar je velmi bohtá země co se týče zlata a různých jiných pokladů.Dá se říct že poklad je tu skoro za každým rohem ;) Zlato,Lektvary,Kamené tabulky,Amulety a spousta dalších věci.K bohatsví tu můžete přít opravdu snadno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC?

Xardas 16.9% (191)
Diego 29.9% (339)
Gorn 14.2% (161)
Lester 8.7% (99)
Milten 12.3% (139)
Lee 8.4% (95)
Cor Angar 9.5% (108)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento web je věnován všem dílům Gothicu: