Vítám vás

na největším českém FanBlogu o celé sérii RPG Gothic.Sekce jednotlivých dílů jsou oddělené velkým nadpisem.Pokud nevíte jak se zde pohybovat přečtěte si prosím návod stránek.Hledejte informace,hlasujte v Anketách,nebo pište své připomínky,názory,dotazy do návštěvní knihy.
Děkuji

Gothic 2 Děj

21. května 2009 v 13:58 | guma_panuje zdroj: wikipedie.cz |  █▓▒░Gothic II░▒▓█
Bezejmenný hrdina je na začátku seznámen s nekromantem Xardasem o novém nebezpečí, armádě vedené draky. Pošle ho za lordem Hagenem, vůdcem paladinů, aby získal Innosovo oko, mocný artefakt, jež vám dovolí mluvit s draky. S hrdinou se poté dostanete do města Khorinis a postupně se dozvíte, že se musíte připojit k jedné ze tří frakcí - žoldákům, ohnivým mágům nebo k domobraně, abyste se mohli dostat k lordu Hagenovi. Ten vás pošle do bývalé trestanecké kolonie, která je nyní zabrána orky. Máte mu přinést důkaz o dracích. V hradu, jež byl centrem starého tábora, najdete Garonda, vůdce mise paladinů. Dozvíte se, že draci již zaútočili na hrad a až mu donesete stav vytěžené rudy v dolech, dá vám zprávu pro lorda Hagena.
Zatímco je hrdina v kolonii, dozví se síly zla o jeho misi. Pátrači, Beliarovi služebníci s nemalou mocí se rozmístí po ostrově, aby hrdinu zabili. S povolením lorda Hagena jdete do kláštera pro Innosovo oko, ale zjistíte, že těsně před vámi ho někdo ukradl. Zloděje naleznete právě včas, abyste viděli, jak oko zničí. Artefakt vám opraví kovář, ale abyste mu obnovili magickou moc, musíte vykonat rituál se třemi mágy, jež budou reprezentovat tři bohy: mág vody Vatras Adanose, bývalý mág ohně Xardas Beliara a mág ohně Pyrokar Innose. Moc oka je obnovena a bezejmenný hrdina se vydává do trestanecké kolonie zabít čtyři draky, jež tam žijí.
Když jsou všichni draci v údolí mrtvi, jde hrdina oznámit Xardasovi o smrti draků, ale ten je pryč. Dostává zprávu od Lestera, že další informace najde v knize Síně Idorathu. V knize je mapa, na níž je cesta k ostrovu Idorath, kde se nachází starý Beliárův chrám. Hrdina najme posádku a kapitána, odpluje na Idorath a zabije vůdce draků. Pak s naloženou kořistí odplouvá na pevninu. Jeho příběh na pevnině je obsahem Gothica 3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC?

Xardas 16.9% (192)
Diego 29.9% (339)
Gorn 14.2% (161)
Lester 8.7% (99)
Milten 12.3% (139)
Lee 8.4% (95)
Cor Angar 9.5% (108)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento web je věnován všem dílům Gothicu: