Vítám vás

na největším českém FanBlogu o celé sérii RPG Gothic.Sekce jednotlivých dílů jsou oddělené velkým nadpisem.Pokud nevíte jak se zde pohybovat přečtěte si prosím návod stránek.Hledejte informace,hlasujte v Anketách,nebo pište své připomínky,názory,dotazy do návštěvní knihy.
Děkuji

Ekonomika Gothica II.

28. května 2009 v 16:54 | guma_panuje |  Ekonomika G2

Měna

V Gothicu II. už nebudete platit Magickou rudou ikdyž její cena po pádu Bariéry se velice zvedla,také se zní vyrábějí Magické meče jako předtím.V Khorinisu se platí Zlatými mincemi (Zlatými,Zlaťákami...).Tyto mince nechal razit ještě jako mladý kral Rhobar.Jinak ve hře naleznete stejně jako v jedničce staré mince!Tyto staré mince vykupuje jede z Onarových můžů přímo v jeho místnosti.

Obchodnování

Oproti prvnímu dílu nastala velká změna.Obchodníci majé nekonečně mnoho zlata (neomezeně).Tudíž můžete prodávat a nakupovat ve velkých částkách.Navíc nemusíte přehazovat věci z jedné strany inventáře nadruhou.Stačí dát prodat a automaticky vám naskočí zlato.Samozřejmě že cena za kterou budete zboží prodávat je několikrát menší než měl výrobek při vašem zakoupení.

Rada

Lektvary,knihy,recepty aj. věci které vám přidávají na schopnostech (síla,obratnost,mana...) neprodávejte ale použijte mohou vám velmi usnadnit a zrychlit hru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC?

Xardas 16.9% (192)
Diego 29.9% (339)
Gorn 14.2% (161)
Lester 8.7% (99)
Milten 12.3% (139)
Lee 8.4% (95)
Cor Angar 9.5% (108)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento web je věnován všem dílům Gothicu: