Vítám vás

na největším českém FanBlogu o celé sérii RPG Gothic.Sekce jednotlivých dílů jsou oddělené velkým nadpisem.Pokud nevíte jak se zde pohybovat přečtěte si prosím návod stránek.Hledejte informace,hlasujte v Anketách,nebo pište své připomínky,názory,dotazy do návštěvní knihy.
Děkuji

Bohové druhého dílu

24. května 2009 v 18:10 | guma_panuje zdroj : vlastní |  Bohové G2

Inos

Inos je bůh ohně a spravedlnosti.Zastupují ho Ohniví mágové kteří studují Magii v Klášteře ohnivých mágů,a jeho svatí vyvolení bojovníci Paladinové.Jeho znamením je Oheň a Slunce.Inos dal lidem kteří mu věří moc chápat magii,či bojové dovednosti aby bojovali proti zlu jeho jménem.V druhém dílu Gothicu najdete hodně Inosových lidí,např.v Klášteře,ve městě,na hradu v trestanecké kolonii aj.Inos bojuje věčně s Beliarem ale jejich síly sou pořád vyrovnané.

Adanos

Adanos je bůh vody a rovnováhy.Zastupují ho Vodní mágové kteří studují Magii vody a přeměn.Ve druhem díle najdete pouze jednoho Vodního mága který hlásá sve poselství ve městě.Adanos je hlavně bůh rovnováhy.Dohlíží na to aby Inos a Beliar byli sobě vyrovnaní.Jeho znamením je Voda všech rozměrů v mořích, řekách , potocích.


Beliar

Beliar je bůh temnoty a Zla.Beliar je také bůh smrti.Jeho magii studuje např. Xardas.Zastupují ho Pátrači aj Nekromanti.Ve druhém díle jicj najdete nebezpečně hodně.Jeho úhlavní nepřítel je Inos,kdo věří v Inose je nepřítel Beliara.Beliarovi temné kouzla sou velmi mocné sou smrtelné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC?

Xardas 16.9% (192)
Diego 29.9% (339)
Gorn 14.2% (161)
Lester 8.7% (99)
Milten 12.3% (139)
Lee 8.4% (95)
Cor Angar 9.5% (108)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Tento web je věnován všem dílům Gothicu: